phone Tel.: 515 915 290 / E-mail: italie@forline.cz

Sport v Bibione

Bibione nabízí spoustu půjčoven, zábavních a sportovních areálů, díky kterým je možné věnovat se různým druhům sportu a zábavy:

  • míčové sporty - tenis, beach tenis, plážový i standardní volejbal, plážový i standardní fotbal, malá kopaná, košíková, stolní tenis
  • vodní sporty - lodě a lodičky, vodní lyže, windsurfing, vodní šlapadla, kajaky
  • ostatní sporty - rybaření, petanque, bowling, golf (8 km), minigolf, trampolíny, jízda na koni, půjčovny kol, kolečkových bruslí a šlapacích „čtyřkolek“, aerobic
  • zábava – diskotéky, karaoke, lunapark

Bibione rovněž vybízí k návštěvě rozsáhlého vodního parku Aquasplash (s množstvím tobogánů, klouzaček, bazénů a nejrůznějších vodních atrakcí) a dětského pohádkového světa Gulliverlandia (představení cvičených lachtanů, středověké souboje, …)

V 10 kilometrů vzdáleném Lignanu můžete navštívit motokáry, herny, dětské parky s řadou atrakcí, dětská hřiště, 1x týdně velké trhy, večerní menší trhy, koncerty a začátkem září též slavnosti vína (ochutnávky, slavnostní průvody, ohňostroj, řada koncertů a představení).

Cyklostezky v Bibione

Bibione nabízí cca 30 km cyklotras. Nahlédnout můžete do čisté přírody, dýchat čerstvý přímořský vzduch a volně se pohybovat v širokých otevřených prostorech.

Půjčte si kolo a vyražte za dobrodružstvím společně s rodinou a přáteli. Cyklotrasy a cyklostezky jsou naprosto bezpečné pro děti. Stačí si zadat cíl a rozhodnout, jak se tam dostat.

Dejte si pauzu na jedné z farem a vinic podél trati, ochutnejte místní kuchyni a produkty.

Golf v Bibione

Golf Club Lignano se nachází mezi Benátkami a Terstem, v severní části pobřeží Jaderského moře. Jeden kilometr od pláže Lignano Pineta a pět kilometrů od Thermae lázní v Bibione.

Nachází se v zelené oáze obklopené borovými lesy. Golf Club Lignano je ideálním místem, kde spojit svou vášeň pro golf s koupáním.

18-ti jamkové hřiště bylo navrženo architektem Marcem Crozme, má rozlohu přes 50 hektarů. Hřiště bylo navrženo tak, aby splňovalo všechny technické požadavky špičkových hráčů i začátečníků.

Klub nabízí řadu zařízení, jako je pitching a putting green a velký driving range v 9 zátokách.

Odkazy: 
http://www.golflignano.it