phone Tel.: 515 915 290 / E-mail: italie@forline.cz

Trhy v Bibione

Bibione nabízí velké množství obchodů, které uspokojí veškeré vaše přání. Kromě klasické promenády plné značkových obchodů, můžete navštívit i trh, který se koná každé úterní dopoledne na parkovišti u lunaparku. S trochou trpělivosti, můžete najít i to, co jste zapomněli zabalit do kufru.

Pokud chcete vařit zdravé a čerstvé pokrmy i během Vaší dovolené, doporučujeme návštěvu tohoto trhu zejména pro nákup ryb, ovoce, zeleniny a sýrů. Veselá atmosféra, jasné barvy a vynikající promísené vůně – takto trh odhaluje skutečnou duši každého města a právě zde můžete najít opravdu všechno: od Bijoux a etnických předmětů, oblečení, bot, doplňků z kůže, spodního prádlo až po obrazy a grafiky na plátně.

Nechybí čerstvé  květiny, ryby, sýry, čerstvé ovoce a stánky s bio zeleninou a ovocem, ale můžete zde nalézt také domácí spotřebiče, výtvarné umění a nábytek, tašky a kabelky ze slámy pro nákupy, náhrdelníky z mušlí, etnické šperky s přívěsky, kroužky, spony a sponky, náramky, náušnice, šátky, šály s perlami a třásněmi. V tomto kaleidoskopu barev, zvuků a vůní samozřejmě existují i stánky dobrým jídlem.

Například  s exotickým kořením pocházející z celého světa. Prodávají se na váhu, stejně jako sušené ovoce, zelenina, (např. sušená rajčata ze Sicílie a Puglia), dostupné jsou zde produkty jako je med a výrobky z něj. Procházkou po stáncích na trhu v Bibione objevíte spoustu typických výrobků z různých kultur, které Vám rádi nabídnou místní prodejci.

Trhy
Pondělí:    Lignano parkoviště u lunaparku
Úterý:       Bibione (parkoviště u lunaparku)
Středa:     Latisana (centrum)