phone Tel.: 515 915 290 / E-mail: italie@forline.cz

Termální lázně v Bibione

V Bibione jsou též termální lázně celoročně vyhledávané pro ozdravné pobyty. Nabízejí řadu účinných léčebných kúr, když mezi nejžádanější patří zejména bahenní a vodní terapie či inhalační léčba dýchacích cest. Termální lázně Bibione skýtají 52°C teplou vodu vyvěrajíci z hloubky 400 m. Vyhlášené jsou zdejší bahenní zábaly, inhalace a léčba vaskulárního systému. Nejmodernější část lázní vybudovaná v roce 2005 je určena pro neurologickou a ortopedickou rehabilitaci.

Pro klienty nejzajímavější částí termálních lázní jsou dva termální bazény přístupné pro širokou veřejnost, vždy od 14:30 do 19:00 (kromě úterý, kdy bývá zavřeno). Jeden z bazénů je vnitřní, kde naleznete vířivku, perličkové masážní trysky a hlavně horkou termální vodu, která příjemně přohřeje vaše tělo. Vnitřním bazénem můžete proplout do termálního venkovního bazénu, v případě hezkého počasí lze využít i třetí venkovní bazén, který slouží spíš pro plavce. U bazénů naleznete lehátka, které jsou k obsazení zdarma, doporučujeme si s sebou vzít osušku, pantofle a koupací čepici.

Vstupné do termálních bazénů:

Dospělá osoba      13€ (1 vstup)
Děti 2-4 let              4€ (1 vstup)
Děti 5-12 le             9€ (1 vstup)

Příplatek +2€ za vstup v neděli a svátcích, koupací čepice na místě k zakopení za 1,5€.

Vstupné do Wellnes části:
20€ (1 vstup)

Otevírací doba:

Po-Ne: 14:30-19:00
V úterý jsou termální lázně pro veřejnost uzavřeny!

DOPORUČUJEME zejména klientům, kteří s námi jedou na dovolenou autobusou dopravou, v případě škaredého počasí je to totiž ideální možnost, jak zkrátit čas čekáním na odjezd domů!

 

Více informací:

Bibione Thermae
Via delle Colonie 3, Tel.
0431-44 11 11, e-mail info@bibioneterme.it, web: www.bibioneterme.com

 

Pokud vám tyto lázně nestačí, můžete navštívit také Mořské lázně v sousedním Lignanu (asi 15minut jízdy autem).